Karinca Bilişim Yazılım Teknolojileri / Hazır Web site Paketleri
hazır  web site paketleri

hazır web site paketleri

Günümüzde artık sıfırdan kodlanan özel web sitelerini yapan PEK kalmadı. Artık insanlar hazır web site paketleri ne yöneliyorlar. Bunun sebeplerinden biriside kısa süre içerisinde hemen websitesini açmak  için tek tercih edilebilen şey hazır web site  paketlerinden birini satın almaktır.

Bir firma sitesi veya kişisel web sitesini tasarlamak özel olarak grafiğinden kodlamasına ve ekstra özellikleri olsun her şeyi tamamen hazırlamak en az 1 AY gibi bir süre gerekiyor. Tasarımcının o anki ruh haline göre birçok etkenle 2 veya 3 ay gibi bir süre de ortaya çıkabiliyor ve gerçekten beklenilmesi zor bir süreç. Bu yüzden hazır web site  paketleri nde hoşunuza gideni seçip kurabiliyorsunuz. Hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden ve düşük bütçeler ile işinizi kendiniz halledebiliyor ve ekstra bir şey ile uğraşmamış oluyorsunuz. Günümüzde herkes hazır web site paketleri ne yönelmektedir.

Hazır Web Site Paketleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Hazır web site paketi alınırken lisanslı bir paket aldığınıza lütfen dikkat edin. Lisanssız olması durumunda sahte yazılım kullanmaktan hakkınızda dava açılabilir.

Warez (Çalıntı-Sahte) Kullanmayın:

Lisanssız sahte yazılımlar kullanmayın. Siteniz başkaları tarafından gizlice kontrol edilebilir ve hacklenebilir. Bu yüzden başkaları tasarımları çalıp size farklı fiyata satabilir veya siz bunları illegal yollarla alırsanız başınız ağrıyabilir ve dava açılabilir.

Hazır web site  paketleri ile harikalar yaratabilir ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

         www.Karincabilisim.com 

Profesyonel  Webtasarım Hizmetleri.SMS ABONELİK